Pijalnia ziół

Pijalnia Ziół i sklep firmowy Dary Natury w Warszawie

Cząstkę wyjątkowej, korycińskiej atmosfery przenieśliśmy do Warszawy, tworząc pierwszą w Polsce Pijalnię Ziół i sklep firmowy Dary Natury z największym asortymentem jednorodnych ziół i ziołowych mieszanek w kraju.

Zależało nam na zachowaniu klimatu panującego w miejscu, gdzie firma Dary Natury ma swoje korzenie, stąd charakterystyczny dla tego miejsca wystrój. Wnętrze z surowego drewna, oszałamiający zapach, który od progu wita Gości, bukiety suszonych ziół pod sufitem, a to wszystko przy Placu Zbawiciela, niemal w samym centrum miasta.

Poczuj magię Podlasia

Poza olbrzymią ofertą ziół i żywności ekologicznej w części sklepowej, Goście mogą również na miejscu zasmakować w darach natury. W ofercie baru Pijalni znajdą mieszankę na trawienie i dla nerwusów, kawę żołędziową, zupę z pokrzyw, lemoniadę z dzikich ziół, a do tego całą masę tradycyjnych specjałów z Podlasia. Wszystko to ekologiczne, ziołowe, obsypane kwiatami i dzikim, pachnącym zielskiem.

Zapraszamy wszystkich, którzy szukają ukojenia od zgiełku miasta do Pijalni Ziół Dary Natury. Zwolnijcie na chwilę, zróbcie sobie przerwę w pracy, odpocznijcie po ciężkim dniu, przyjdźcie spędzić czas ze znajomymi.

Odwiedź nas

ul. Mokotowska 19
(wejście od ul. Marszałkowskiej),
Warszawa
508 373 383
pijalnia@darynatury.pl

Godziny otwarcia:
Pon. – Niedz.: 10:00 – 21:00

Zapraszamy na nasz fanpage, gdzie można śledzić informacje o nowościach w ofercie, a także sezonowych spotkaniach, warsztatach i innych, wyjątkowych wydarzeniach:

FB/ @PijalniaZiolDARYNATURY
IG/ @pijalniazioldarynatury

Do pobrania
Filmy
facebook instagram go-to-top-arrow