Dary Natury

pl en

PRACA

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Wymagania:

wykształcenie min. średnie
doświadczenie w sprzedaży
znajomość rynku  produktów ekologicznych, zdrowej żywności
skuteczność w działaniach handlowych, orientacja na klienta
umiejętność organizacji pracy własnej
komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność w działaniu
prawo jazdy kat. B

Zadania:

rozwój i utrzymanie relacji z Klientami na podległym terenie
realizacja sprzedaży bezpośredniej
fachowe doradztwo w zakresie produktów ekologicznych, zdrowego żywienia
pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
samodzielną pracę
niezbędne do pracy narzędzia
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadryplace@darynatury.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego obecnie lub w przyszłości (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)