Dary Natury

pl en

PODLASKA MARKA - GŁOSOWANIE

15 marca 2018

Trwa plebiscyt o nagrodę podlaskich konsumentów w konkursie Podlaska Marka. Do ścisłego finału dostało się dwudziestu jeden finalistów wybranych spośród wielu propozycji. Nasza firma znalazła się na liście nominowanych w kategorii „produkt spożywczy”. Zapraszamy do głosowania.

Dokonując wyboru należy podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłana bezpłatna wiadomość z kodem weryfikującym, który należy następnie wprowadzić na stronie, potwierdzając w ten sposób swój wybór. Po dokonaniu tej czynności głos zostanie uznany za ważny. Głosować można do 2 kwietnia. Wśród głosujących internautów zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

ODDAJ SWÓJ GŁOS

http://podlaskamarka.pl/glosowanie/?kid=5526

 

Nagroda Podlaska Marka  to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu, organizowany nieprzerwanie od 10 lat przez Marszałka Województwa Podlaskiego i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów.  W ciągu ostatniej dekady w konkursie rywalizowało łącznie kilkaset produktów, które do dzisiaj, dzięki obecności na rynku i swojej doskonałej jakości, przyczyniają się do promocji Podlaskiego w kraju i poza granicami Polski.

Podlaska Marka to przegląd nowych rozwiązań, trendów, smaków. To ranking układany przez mieszkańców Podlaskiego pokazujący, co w ostatnim czasie nas zachwycało i zaskakiwało. W tym roku Podlaska Marka będzie bardziej otwarta na głos producentów i mieszkańców regionu – na Twój głos. Każdy może zgłosić swojego kandydata do Nagrody Podlaska Marka.

Laureatów wskazują – niezależnie od siebie – kapituła  konkursu, składająca się m.in. ze specjalistów ds. jakości, gospodarki, marketingu, turystyki (wyłaniająca sześciu nagrodzonych) oraz konsumenci, internauci , wybierający jednego zwycięzcę.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wyłaniania Podlaskich Marek. Wspólnie pokażmy światu, to co jest w Podlaskim najlepsze!

 

 

Newsletter
Bądź z nami na bieżąco zapisz się
Partnerzy