Dary Natury

pl en

NOWOŚĆ! EKOLOGICZNE HERBATY CEJLOŃSKIE

04 stycznia 2018

Od naszej wyprawy na Sri Lanke, w poszukiwaniu najwyższej jakości herbat ekologicznych, minęło już prawie 8 miesięcy. Z ogromną starannością przygotowywaliśmy produkty które od dzisiaj będą mogły pojawić się w Państwa domach.

Z wielką radością pragniemy poinformować, że w naszej ofercie pojawia się seria długo wyczekiwanych ekologicznych herbat cejlońskich. Znajdziemy w niej herbaty: białą, czarną oraz z zieloną. Dwie ostatnie pojawiają się w różnych kombinacjach z ziołami i owocami.

Wkrótce pojawią się w sprzedaży również inne mieszanki herbat.

 

EKOLOGICZNE HERBATY CEJLOŃSKIE:

Liście cejlońskiej zielonej herbaty rosnącej wśród chmur gór Cejlonu są ręcznie zbierane i starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu wyróżniają się smakiem i aromatem.

Skład: herbata zielona cejlońska* 100%,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Połączenie wysokiej jakości zielonej herbaty z owocami pozwala na sporządzenie aromatycznego napoju bogatego w witaminy. Pomaga on jednocześnie zachować równowagę organizmu.

Skład: herbata zielona cejlońska* 85%, owoc żurawiny* 5%, owoc maliny* 5%, owoc róży* 5%,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Liście zielonej herbaty w połączeniu z orzeźwiającym aromatem mięty. Uwzględniając walory smakowo-zapachowe mieszanki można z powodzeniem zastąpić nią inne codzienne napoje. Ma przyjemny zapach i smak, orzeźwia i relaksuje.

Skład: herbata zielona cejlońska* 90%, mięta liść* 10%,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Zielona herbata w połączniu z imbirem i trawą cytrynową, zimą doskonale rozgrzewa, natomiast latem świetnie gasi pragnienie i dodatkowo pobudza. Ma przy tym dobroczynny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu.

Skład: herbata zielona cejlońska* 80%, imbir* 10%, trawa cytrynowa* 10%,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Cejlońska czarna herbata charakteryzuje się przyjemnym i wyrazistym smakiem oraz doskonałym aromatem.

Skład: herbata czarna cejlońska* 100%,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Doskonała herbata szczególnie na chłodniejszą porę roku. Połączenie czarnej herbaty z kwiatem lipy, owocami maliny oraz imbirem, ma właściwości napotne oraz rozgrzewające. Idealny napój gdy zmarzniemy lub w czasie przeziębienia.

Skład: herbata czarna cejlońska* 85%, malina owoc*, lipa kwiat*, imbir*,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Zakwaszenie organizmu to coraz większy problem współczesnego społeczeństwa. Doskonała herbatę czarną, połączyliśmy z sokiem z pigwowca, który ma silne działanie odkwaszające, a także bogaty jest w witaminę C. Herbata cechuje się przyjemnym kwaskowatym smakiem i jaśniejszym kolorem. Polecamy ją jako codzienny napój pozwalający zachować równowagę kwasowo-zasadową organizmu.

Skład: herbata czarna cejlońska* 90%, sok z pigwowca* 10%,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Starannie wyselekcjonowane listki czarnej herbaty w połączniu z płatkami i owocami róży tworzą doskonałą kompozycję smakową. Płatki nadają przyjemny aromat, a owoc zawiera witaminę C, E oraz związki mineralne.

Skład: herbata czarna cejlońska* 87%, owoc róży* 10%, płatki róży* 3%,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Do czarnej cejlońskiej herbaty dodaliśmy korzenne przyprawy, tak powstała nasza aromatyczna mieszanka. Przyprawy korzenne, takie jak: imbir, cynamon, goździki, kardamon posiadają wiele przydatnych naszemu organizmowi właściwości zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Rozgrzewają, pobudzają krążenie, a także pomagają w stanach przeziębieniowych.

Skład: herbata czarna cejlońska* 92%, cynamon cejloński mielony*, kardamon*, imbir*, goździki*,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Biała herbata jest idealnym napojem dla osób poszukujących delikatnego smaku. Pozyskiwana jest z pąków liści zbieranych na szczytach pędów. Jednocześnie dzięki zawartości witaminy C oraz kofeiny ma działanie odświeżające i pobudzające. Herbata ta nie podlega fermentacji. Kolor jej liści wynika z tego, iż bardzo delikatne części rośliny, z których powstaje biała herbata, podczas suszenia częściowo ciemnieją.

Skład: herbata biała cejlońska* 100%

*produkt rolnictwa ekologicznego

 

Przypominamy nasze relacje z wyprawy do Sri Lanki:

"W POSZUKIWANIU NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SUROWCÓW"

"DARY NATURY W KRAINIE CEJLOŃSKIEJ HERBATY"

 

Newsletter
Bądź z nami na bieżąco zapisz się
Partnerzy