Dary Natury

pl en

NOWE EKOLOGICZNE OCTY Z ZIOŁAMI

08 września 2017

Ofertę octów ekologicznych poszerzamy o cztery nowe produkty. Połączyliśmy ocet z ziołami, umieszczając w butelkach zioła i kwiaty w całości. Oprócz walorów estetycznych produkty wyśmienicie sprawdzą się w każdej kuchni.

 

Ekologiczne octy z ziołami:

Ocet z miętą Dary Natury to harmonijne połączenie octu  z orzeźwiająca miętą pieprzową (Mentha piperita). Tak dobrane składniki sprawiają, że świetnie sprawdzi się jako dodatek do galarety oraz różnego rodzaju mięs, podkreślając łagodnie ich smak.

Skład: ocet spirytusowy*, mięta*,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Ocet z kwiatem róży Dary Natury to połączenie octu z kwiatem dzikiej róży (Rosa canina) . Oprócz walorów estetycznych produkt wyśmienicie sprawdzi się w kuchni, jako harmonijne dopełnienie bukietu smaku i aromatu wszelkiego rodzaju sałatek.

Skład: ocet spirytusowy*, kwiat róży*,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Ocet z ziołami Dary Natury to kompozycja octu z mieszanką starannie dobranych naturalnych ziół - bazylii, oregano, macierzanki. Jest niezwykle uniwersalny i podkreśla smak i aromat zarówno klasycznych sałatek, jak również różnego rodzaju potraw oraz sosów.

Skład: ocet spirytusowy*, macierzanka*, bazylia*, oregano*,

*produkt rolnictwa ekologicznego

Ocet z kwiatem ślazu Dary Natury powstaje z połączenia octu z kwiatem dzikiego ślazu (Malva sylvestris). Kompozycja zachwyca zarówno wizualnie jak również smakowo. Sprawdzi się w każdej kuchni, jako baza do sosów oraz dodatek do ryb i owoców morza, nadając potrawom niepowtarzalnego akcentu.

Skład: ocet spirytusowy*, kwiat ślazu*,

*produkt rolnictwa ekologicznego

 

Newsletter
Bądź z nami na bieżąco zapisz się
Partnerzy