Dary Natury

pl en

DARY NATURY W KAMPANII "WYBIERAM POLSKIE 2017"

27 listopada 2017

Firma Dary Natury bierze udział w kampanii „Wybieram polskie 2017” realizowanej przez Forum Biznesu w dzienniku „Rzeczpospolita”.

Tegoroczna kampania „Wybieram polskie 2017” poświęcona jest gospodarczemu potencjałowi Polski, w szczególności rdzennie polskim firmom i instytucjom, które są liderami w swoich branżach, odnoszą duże sukcesy i mogą być przykładem dynamicznego rozwoju i wielkich możliwości jakie drzemią w naszym kraju.

Projekt ma być również platformą, która zwróci uwagę na wyróżniające się podmioty z polskim kapitałem i pozwoli im na skuteczną promocję, a także dotarcie do potencjalnych partnerów biznesowych. Ma również za zadanie pokazać walory inwestycyjne i potencjał gospodarczy polskiej przedsiębiorczości, a także ludzi, których ciężka praca i zaangażowanie są przykładem sukcesu, innowacyjności a także inspiracją dla innych.

Główną tematyką, którą porusza kampania jest patriotyzm gospodarczy oraz różne pomysły i idee związane z tym zagadnieniem. Rozmawiamy o tym, czym jest patriotyzm gospodarczy, czy to się opłaca, jakie niesie ze sobą korzyści, sukcesy itp.

Mając na uwadze szeroki wybór zarówno produktów, jak i usług na rynku, projekt ma za zadanie zwrócić naszą uwagę na te firmy, które są w pełni polskie, reprezentują polski kapitał i polską myśl techniczną. Zachęca do sięgania po ich produkty i korzystania z ich usług, tak by wspierać ich rozwój, a co za tym idzie rozwój polskiej gospodarki.

 

Zapraszamy na wywiad zrealizowany w ramach kampanii z właścicielem firmy Dary Natury, Mirosławem Angielczykiem. Wywiad dostępny tutaj.

Newsletter
Bądź z nami na bieżąco zapisz się
Partnerzy